پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 39 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس سوّم دین و زندگی دوازدهم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم انسانی که خداوند را به عنوان تنها خالق جهان پذیرفته است متناسب با این اعتقاد یک زندگی توحیدی برای خود تنظیم خواهد نمود. هرچه ایمان قوی تر باشد تأثیر عملی آن در زندگی بیشتر و هرچه ضعیف تر باشد تأثیر آن کمتر خواهد بود. درس سوّم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم کسی که بندة خداست و او را می پرستد جهت زندگی خود را خدا قرار می دهد. چنین انسانی در مسیر توحید گام برداشته و به توحید عملی رسیده است. درس سوّم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم توحید عملی دارای دو بُعد است که به تبیین هریک می پردازیم: الف) بعد فردی توحید عملی ب) بعد اجتماعی توحید عملی درس سوّم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم بُعد فردی توحید عملی و ثمرات آن هرکسی در زندگی خود از فرمان های خدا اطاعت کند، به مراتبی از توحید عملی رسیده است. چنین فردی در تمام برنامه های روزانة خود خدا را در نظر می گیرد و تلاش میکند از دایرة فرمان های او خارج نشود. درس سوّم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم موحّد واقعی همواره انسانی امیدوار است. باور دارد که دشواریهای زندگی نشانة بی مهری خداوند نیست، بلکه بستری برای رشد و شکوفایی اوست. درس سوّم توحید و سبک زندگی بازتاب توحید در زندگی دین و زندگی دوازدهم انسان موحّد شخصیتی ثابت و پایدار دارد و برخوردار از آرامش روحی است. چنین فردی موجودات جهان را مخلوق خدا می بیند و می داند که خداوند او را در برابرشان مسئول قرار داده است.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط

پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه دوازدهم: (درس اول الی درس دهم)

پاورپوینت درس 1 دین و زندگی پایه دوازدهم: هستی بخش

پاورپوینت درس 2 دین و زندگی پایه دوازدهم: یگانه بی همتا

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 4 دین و زندگی پایه دوازدهم: فقط برای او

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 6 دین و زندگی پایه دوازدهم: سنت های خداوند در زندگی

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 8 دین و زندگی پایه دوازدهم: احکام الهی در زندگی امروز

پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

پاورپوینت درس 10 دین و زندگی پایه دوازدهم: تمدن جدید و مسئولیت ما